Bylinný sprej na nohy a ruky s antibakteriálnými účinkami (115 ml)

Starostlivosť o nohy

 • Bylinný sprej na nohy a ruky s antibakteriálnými účinkami (115 ml)

  8.00  7.00 

  Špeciálne zloženie byliniek Koreň lopúcha, Šišiak bajkalský, Repík lekársky, Šalvia lekárska a Čajovníkový olej  v neparfumovanom prípravku na ošetrenie pokožky nôh a nechtov, zabraňujú nadmernému poteniu, odstraňujú vzniknutý zápach a chránia kožu pred baktériami, hubami a plesňami – mykózam. Prípravok  jemne chladí, upokojuje zápalové procesy a pomáha regenerovať pokožku. Chráňte pred deťmi ! Pred použitím pretrepať.

 • Antižilka (150g)

  10.00 

  Antižilka – krém ošetruje a pomáha vstrebávať rozšírené a popraskané žilky, drobné jazvy, strie a iné kožné defekty pri strate elasticity…

 • Regeneračný balzam na nohy zo šalviou lekárskou (200g)

  8.00 

  Vysoko účinný prírodný krém veľmi dobre pôsobí na boľavé a opuchnuté nohy, popraskanú kožu ktorú zmäkčuje, proti poteniu a zápachu.

 • Super zmäkčujúca vazelína s levandulou a slezom (120g)

  8.00 

  SUPER zmäkčujúca, jemná vazelína je určená na premastenie suchej pokožky a tvrdej kože na dlaniach, lakťoch alebo pätách.

 • Maruška – hojivý balzam na rôzne neduhy. (400ml)

  10.00 

  Hojivý balzam zmierňuje a utišuje rôzne neduhy na pokožke, svaloch a šľachách. Konopný olej a liečivé bylinky pôsobia proti zápalom, odstraňujú opuchy, obnovujú pružnosť a pevnosť ciev.

 • Maruška Fit špeciál (400ml)

  10.00 

  Fitšpeciál – masážny krém gél je unikátny prípravok určený na vyživenie, regeneráciu a prekrvenie kože v oblasti kĺbov a kĺbového okolia. Methylsulfonylmetán (MSM) je prírodný zdroj biologicky aktívnej síry, zlepšuje priepustnosť bunkových membrán, rozširuje cievy, zlepšuje krvný obeh a blokuje prenos impulzov bolesti v bunkách pokožky. Vitamíny C, E, arnika, angelika, kostihoj, levanduľa a konopný olej vyživia, zlepšia elasticitu a zjemnia stuhnuté tkanivá. Gáfor a methylsalicilát pomáhajú prehriať postihnuté miesta a prispievajú k pocitu úľavy a relaxácie. Fitšpeciál sa dobre vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Niekoľkokrát denne krúživými pohybmi natierajte a masírujte postihnuté miesta.

0
Obsah košíka