Aloe vera krém so soľou z Mŕtveho mora (200g)

Kód: 1008
Tip
€12
Skladom

Unikátny pleťový krém s obsahom Aloe vera a vzácnych minerálov z Mŕtveho mora, pomáha bunkám zlepšiť látkovú výmenu a prispieva k ich výraznej hydratácii a regenerácii. Obsahuje vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a lignín, ktorý umožňuje prenikať ostatným zložkám hlboko do pokožky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátny pleťový krém s obsahom Aloe vera a vzácnych minerálov z Mŕtveho mora, pomáha bunkám zlepšiť látkovú výmenu a prispieva k ich výraznej hydratácii a regenerácii. Aloe vera účinne upokojuje podráždenú pokožku, ale aj vyrážky. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí trpia alergiou na chlad. Niekoľko štúdií potvrdilo, významný pokrok v oblasti liečenia chorôb kože, ako je dermatitída, psoriáza, ale aj ako domáci liek na rany, či popáleniny.
 
Aké účinky môžete očakávať od nášho krému z Aloe vera a vzácnych minerálov z Mŕtveho mora? 
 
hydratačné účinky
- regeneračné účinky
- upokojuje podráždenú pokožku a vyrážky
- čistiace účinky
- zjemní vašu pleť 
- účinná ochrana pleti
- účinný pre ekzéme a psoriáze 
 
 Veľmi vzácne minerály z Mŕtveho mora, sú už po stáročia zdrojom pevného zdravia a krásy. Obsahujú vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a lignín, ktorý umožňuje prenikať ostatným zložkám hlboko do pokožky. Zlúčeniny draslíka, brómu a magnézia okysličujú a regulujú elektrolytické procesy v pleti. Dôkazom toho, je práve to, že tieto minerály sa už niekoľko krát osvedčili pri liečbe rôznych kožných problémov. Keďže nie je možné, dopriať si liečivý zábal, či kúpeľ z týchto vzácnych minerálov každý deň, používame tieto minerály práve v našich výrobkoch, ktoré vám poskytnú dokonalú hydratáciu a rozžiarenie vašej pleti. Práve minerály z Mŕtveho mora, sú dokonalou kombináciou zložiek, ktoré majú niekoľko násobne vyššiu účinnosť, ako minerály z akéhokoľvek iného mora. 
 
Práve používaním nášho krému dosiahnete ideálne pH, ktoré napomáha k udržaniu prirodzeného ochranného plášťa vašej pleti. Ochrana vašej pleti je veľmi dôležitá, predchádzate tak zbytočnému znečisťovaniu vašej pleti a zároveň aj rôznym zápalom v podobe vyrážok. Prípravok je vhodný na ošetrenie suchej, citlivej, normálnej, podráždenej, ale aj stresovanej pokožky.
 
Odporúčané používanie: Krém z Aloe vera a vzácnych minerálov z Mŕtveho mora, môžete pokojne používať ráno po umytí tváre, počas dňa, ale taktiež ho môžete zahrnúť aj do vašej večernej rutiny po vyčistení pleti. Je vhodný aj ako podkladový krém pod make-up. Pleť budete mať krásne hydratovanú a rozjasnenú. Jeho nádherná vôňa a jemná konzistencia si určite získa vašu náklonnosť a čestné miesto vo vašej kozmetickej poličke. 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy
Hmotnosť: 0.25 kg