O nás

Náš príbeh začal víziou a túžbou, urobiť niečo prospešné pre iných.

Sme rodinná firma, pochádzajúca z Hlohovca. Láska k prírode, nás zaviedla až na cestu výroby prírodných liečivých mastí a gélov. Myšlienka prišla od hlavy rodiny. Otec František pracoval už predtým roky v oblasti zdravej výživy, zaujímal sa o bylinkárstvo, aromaterapiu, masáže, ale taktiež ho vždy fascinovali informácie o ľudskej psychike, konkrétne fakty o skutočnom pôvode a vzniku rôznych neduhov a chorôb. Niekto múdry raz povedal: „ Lieky na všetky neduhy nájdete priamo v prírode.“

Túžba pomôcť ľudom siahala ďaleko hlbšie, chceli sme nájsť niečo, čo skutočne funguje a priniesť tak ostatným úľavu. Oslovili sme teda laboratórium, ktoré by nám pomohlo realizovať našu myšlienku. Výrobok chladivý masážny gél, s kostihojom lekárskym sa stal v roku 2002 oficiálne naším prvým výrobkom, kde sme konečne mohli vidieť naživo zhmotnenie našej vízie. Postupne sme začali vyrábať ďalej aj masážny gél s pagaštanom konským, regeneračný krém, s nechtíkom lekárskym a všetky ostatné výrobky.

Boli sme pripravení ísť, s výrobkami na trh! Začínali sme na rôznych akciách a výstavách, po celom Slovensku a Česku. Postupne sa o nás rozšírila veľmi pozitívna mienka. Nikdy nezabudneme na jednu klientku, ktorá nám bola nesmierne vďačná, za chladivý masážny gél, s kostihojom lekárskym. Klientka bola po veľmi ťažkej autonehode a povedala nám, že už použila čokoľvek na bolesť, ale náš gél bol jediný, ktorý jej skutočne pomohol. V tej chvíli sme vedeli, že to čo robíme, robíme dobre a má to väčší zmysel.

Preto v roku 2012 prišla ďalšia myšlienka, založenia nášho obchodu aj v elektronicej podobe. Touto cestou môžeme zasiahnúť aj ľudí, ktorí by sa k nám z rôznych dôvodov nemohli dostaviť osobne, alebo o nás ešte nepočuli. Naše výrobky sú známe aj pre našich hokejistov HC – Slovan a rovnako pre lukostreľcov Sporta Hlohovec , ktorí veľmi vďačne ocenia liečivé účinky a zmiernenie bolesti kĺbov a svalstva!

Pevne veríme, že si u nás nájdete ten svoj výrobok aj vy. Ďakujeme za vašu priazeň!

S láskou, váš tím Naturbio