Masážny gél s kostihojom lekárskym (450g)

Kód: 1005
€10
Skladom

Masážny gél s kostihojom lekárskym je chladivý osviežujúci a relaxačný prípravok s hydrogelovým základom s vysokým obsahom kostihoju, eukalyptového oleja, mätového oleja a gáfru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chladivý osviežujúci a relaxačný prípravok s hydrogelovým základom s vysokým obsahom kostihoju lekárskeho, eukalyptového oleja, mätového oleja a gáfru. Je používaný v rehabilitačnej a masérskej praxi, najmä pre priaznivé účinky pri bolestiach pohybového aparátu, pri bolestiach kĺbov a reumatizme. Ľahko sa rozotiera, nedráždi pokožku.
 
Účinky masážneho gélu s kostihojom lekárskym:
 
- účinne utmluje bolesti pohybového aparátu
- veľmi priaznivo pôsobí na kĺbový reumatizmus
- upokojujúce účinky
- príjemné chladivý pocit po natrení
- uvoľňuje stuhnuté svalstvo 
- regeneruje pokožku 
 
Kostihoj lekársky je veľmi známou liečivou bylinkou na svete vôbec. Obsahuje niekoľko rôznych látok medzi ktoré patria napríklad Vitamín A,C,E, B1,B2, B3, B5, B6, B12, Zinok, Železo, Vápnik, Selén, Magnézium, Kalcium, Draslík, Alantoín, či aminokyseliny. Kostihoj dokáže účinne pomôcť pri stvrdnutej kože, zregenerovať ju a opraviť poškodené bunky. Je vhodný aj na citlivú pleť. Pokiaľ máte problémy s čiernymi bodkami, či škvrnami výrobky z tejto bylinky sú určené práve pre vás. Prítomnosť alantoínu v tejto bylinke zabezpečuje práve to, že dokáže liečiť rozmanité kožné ochorenia vrátane ekzémov. 
 
Eukalyptový olej má veľmi silné antibakteriálne, protizápalové a dezinfekčné účinky. Je využívaný ako pri obyčajnej nádche, tak aj pri reumatických problémoch. Pomáha najmä pokiaľ kombinujete prípravky z eukalyptového oleja s masážou u postihnutých miest. Taktiež si dokáže veľmi šikovne poradiť s problematickou a aknóznou pleťou.
 
Mätový olej je veľmi silný prírodný zázrak na uvoľnenie svalstva od bolesti, pretože pôsobí ako lokálne analgetikum. Medzi jeho ďalšie benefity patrí taktiež aj zvýšená energia pri pravidelnom užívaní, príjemná vôňa, ktorá pomáha pri respiračných ochoreniach. Zároveň by ho určite mali používať ľudia, ktorí túžia po zlepšení ich stavu s alergiou. Môžete ho využívať aj ako prírodný repelent, keďže odpudzuje aj hmyz. 
 
 
Gáfor je prírodná látka, ktorá má priaznivé širokospektrálne účinky. Využívaný je najmä ako súčasť zložiek u krémov, či gélov. Pozitívne vplýva na problematickú aknóznu pleť a má silné čistiace účinky. Ak sa trápite s plesňami alebo dokonca ekzémami určite siahnite po výrobkoch z gáfru. 
 
Naše prírodné gély sú namiešané z kvalitných bylinných surovín, aby vám čo najúčinnejšie pomohli vyriešiť vaše ťažkosti. 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Gély
Hmotnosť: 0.5 kg
Značky: kostihoj, repik