Antiage Cofee Cream + Reishi (200g)

Kód: 1011
€12
Skladom

Antioxidačný krém s vyváženou kombináciou minerálov z Mŕtveho mora, kávy a huby Reishi, spomaľuje starnutie pleti, zvyšuje regeneráciu buniek a kolagénovú syntézu. Reishi - Huba dlhovekosti posilňuje imunitu a bráni odumieraniu tkanív. Káva má antioxidačné účinky, eliminuje voľné radikály. Je vhodný pre zrelú, normálnu a zmiešanú pleť. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte zrelú pleť a hľadáte účinný krém, proti starnutiu? V dnešnej dobe je na trhu mnoho výrobkov, ktoré sľubujú omladenie pleti. No iba málo z nich sa dokáže pýšiť takými skvelými výsledkami ako náš Antioxidačný krém Antiage Cofee + Reishi. 
 
Čo môžete čakať od nášho antioxidačného krému? 
 
- celkové omladenie pleti
- vypnutie staršej pleti 
- vyhladenie vrások 
- regeneruje vaše bunky 
- hydratácia pleti 
- spevňujúci účinok 
- udržuje pokožku jemnú a vláčnu
- výrazne zlepšuje pigmentové škvrny na rukách a tvári 
 
Je vhodný pre zrelú, normálnu a zmiešanú pleť. 

Antioxidačný krém Antiage Cofee + Reishi je vyváženou kombináciou minerálov z Mŕtveho mora, kávy a huby Reishi, dokáže účinne spomaliť starnutie pleti, zvýšiť regeneráciu buniek a kolagénovú syntézu.
.
Reishi - Huba dlhovekosti posilňuje imunitu a bráni odumieraniu tkanív. Reishi je liečivom Tradičnej čínskej medicíny, čínsky názov huby je ling-či, čo v preklade znamená ,,huba nesmrteľných". V tradičnej čínskej medicíne je Reishi používaná na liečbu kašľa, astmy, únavy, pri ochoreniach pečene a na podporu dlhovekosti. Reishi je však veľmi známa aj inými účinkami ako je napríklad skvelý imunitný systém, protirakovinové vlastnosti, je taktiež účinná v boji s proti únave, stresu, či depresii. Tento zázrak z prírody tiež dokáže pomôcť k lepšiemu zdraviu srdca a tiež zvyšuje dobrý HDL cholesterol, znižuje hladinu cukru v krvi a v neposlednom rade má silné antioxidačné účinky. Presne vieme aké zložky používame v našich výrobkoch a Reishi je jedna z najzázračnejších húb na svete, ktorá pomohla s rôznymi neduhmi už tisíckam ľudí. 
 
Káva má antioxidačné účinky, eliminuje voľné radikály. Kofeín, ktorý sa nachádza v káve má ako taký veľmi stimulačné účinky, čím dokáže pleť poriadne prekrviť a vyhladiť. Je vhodný aj na liečbu rôznych kožných ochoreniach, ktoré sa nám tak často objavujú na tvári bez nášho súhlasu. Káva má tiež priaznivé účinky na zmiernenie prejavov pomarančovej kože, ale je vhodná aj pri vypadávaní vlasov.
 
Krém je vhodné používať najmä ráno a večer po vyčistení tváre. V jemnej vrstve krém naneste na pleť a nechajte pôsobiť a vsiaknuť do kože. Vyskúšajte náš Antioxidačný krém Antiage Cofee + Reishi a na výsledky nebudete musieť dlho čakať! 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Reishi s kávou
Hmotnosť: 0.25 kg
Značky: reishi