Krém na očné vrásky (50g)

Kód: 1013
€9
Skladom
Vysoko účinný pleťový krém na očné vrásky s obsahom lipozómov a AHA kyselín zo Schizandri čínskej. Veľmi dobre pôsobí na unavené a opuchnuté oči.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko účinný pleťový krém na očné vrásky s obsahom lipozómov a AHA kyselín zo Schizandri čínskej. Veľmi dobre pôsobí na unavené a opuchnuté oči. Výťažky z byliniek, ktoré sú v ňom obsiahnuté pôsobia vyhladzujúco a majú dokonalé účinky na očné vrásky.

Aké sú účinky krému na pleť?

-        zabraňuje nadbytočnému odparovaniu vody,

-        spevňuje prirodzenú bariéru kože,

-        chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi,

-        intenzívne regeneruje pleť, čím zabraňuje jej predčasnému starnutiu.

Lipozómy sú vyrobené z rovnakých zložiek ako bunková membrána v našom tele. Dokážu zabezpečiť prienik látok, ktoré obsahujú ďalej a to priamo do pokožky, poprípade do jej hlbších vrstiev. Pleti sú tak dodávané dôležité vitamíny a antioxidanty.  Pôsobenie lipozómov na pleť badať už po niekoľkých dňoch používania.


Schizandra čínska v kozmetických výrobkoch zlepšuje pri pravidelnom užívaní kvalitu pleti. Pleť tonizuje a dokonale hydratuje. Obsahuje dôležité živiny ako vitamín C, E a betakarotén. Ďalším plusom je ochrana pleti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Vďaka AHA kyselinám preniknú jej účinky až do hlbších vrstiev. Dochádza tak k vyhladeniu pokožky, zjednoteniu tónu pleti a jej vypnutiu. Ženy ju ocenia najmä pre jej anti-age účinky na pleť.

Použitie: Krém natierajte krúživými pohybmi okolo očí.

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy
Hmotnosť: 0.1 kg