Reumasážny krém so soľou z mŕtveho mora (200g)

Kód: 1009
€12
Skladom

Reumasážny krém je prípravok vyrábaný na báze liečivých rastlín (rozmarínový olej, eukalyptový olej, ďumbier, rumanček, gáfor) a solí z mŕtveho mora, čo zaručuje jeho vysokú účinnosť na kĺbový a svalový reumatizmus, bolesti chrbtice a krížov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reumasážny krém je prípravok vyrábaný na báze liečivých rastlín (rozmarínový olej, eukalyptový olej, ďumbier, rumanček, gáfor) a solí z mŕtveho mora, čo zaručuje jeho vysokú účinnosť na kĺbový a svalový reumatizmus, bolesti chrbtice a krížov. Uvoľňuje rannú stuhnutosť a akútne kŕče svalstva. Vhodný na poúrazové stavy a športové masáže. Svojou účinnosťou patrí medzi najlepšie výrobky svojho druhu.
 
Bolesti chrbta, krížov, kĺbov a svalstva dnes už nepatria medzi problémy starších ľudí, ale často postihujú aj mladú generáciu. Či už máte fyzicky náročnú prácu, alebo sedavú prácu obe môže rovnako negatívne pôsobiť na stav vašej chrbtice a kĺbov. Taktiež bolesťami môžu trpieť ľudia, ktorí majú problémy s nadváhou, či sú po nejakom úraze. Práve preto sme pre vás vymysleli dokonalý spôsob nato, ako si uľaviť od nepríjemných bolestí práve našim reumasážnym krémom. 
 
Aké účinky môžete od neho očakávať?
 
- uvoľnenie svalov a kĺbov
- tlmenie bolestí krížov a chrbta
- je účinný aj na kĺbový a svalový reumatizmus
- pomáha pri akútnych kŕčoch svalstva 
- príjemný pocit na postihnutom mieste po natretí
 
 
Rozmarínový olej je získavaný z rozmarínu lekárskeho. Má veľmi aromatickú vôňu a celkovo pôsobí upokojujúco. Pomáha pri bolestiach hlavy a má antiseptický účinok. Výrazne zmierňuje bolesti pri reumatizme, artritíde, bolesti svalov a pôsobí do hĺbky. 
 
Eukalyptový olej má silné repelentné účinky, ale výborne pôsobí aj na bolesti svalov a kĺbov. Odporúča sa používať najmä pri masážach. Eukalyptový olej má aj dezinfekčné účinky a je využívaný aj pri respiračných ochoreniach, na uvoľnenie dýchacích ciest. 
 
Ďumbier má množstvo pozitívnych účinkov. Využíva sa najmä pri klasických ochoreniach, keďže pôsobí protizápalovo. Taktiež ma antioxidačný a antibakteriálny účinok. Dokáže znižovať horúčku a je taktiež vhodný aj pri nevoľnostiach. 
 
Rumanček patrí medzi najznámejšie rastliny svete vôbec. Je preslávený najmä tým, že kedysi dokázal vrátiť pohyb aj ochabnutým končatinám. Pôsobí na rôzne zápaly, opuchy ale aj kŕče. Taktiež efektívne pomáha pri reumatizme. 
 
Gáfor je veľmi účinný u ležiacich pacientov, ako prevencia proti preležaninám. Taktiež veľmi účinne pôsobí pri bolesti svalov a kĺbov. Prináša vytúženú úľavu pri reume a osteoporóze. Nezaťažuje organizmus a poskytuje úľavu od bolesti chrbtice a krížov. 
 
Veľmi vzácne minerály z Mŕtveho mora, sú už po stáročia zdrojom pevného zdravia a krásy. Obsahujú vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a lignín, ktorý umožňuje prenikať ostatným zložkám hlboko do pokožky. Zlúčeniny draslíka, brómu a magnézia okysličujú a regulujú elektrolytické procesy v pleti. Dôkazom toho, je práve to, že tieto minerály sa už niekoľko krát osvedčili pri liečbe rôznych kožných problémov. Keďže nie je možné, dopriať si liečivý zábal, či kúpeľ z týchto vzácnych minerálov každý deň, používame tieto minerály práve v našich výrobkoch, ktoré vám poskytnú dokonalú hydratáciu a rozžiarenie vašej pleti. Práve minerály z Mŕtveho mora, sú dokonalou kombináciou zložiek, ktoré majú niekoľko násobne vyššiu účinnosť, ako minerály z akéhokoľvek iného mora. 

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy
Hmotnosť: 0.25 kg