Antižilka (150g)

Kód: 1012
€12
Skladom

Antižilka - krém ošetruje a pomáha vstrebávať rozšírené a popraskané žilky, drobné jazvy, strie a iné kožné defekty pri strate elasticity...

Detailné informácie

Podrobný popis

Antižilka - krém ošetruje a pomáha vstrebávať rozšírené a popraskané žilky, drobné jazvy, strie a iné kožné defekty pri strate elasticity pokožky. Účinné látky z pagaštanu a ginka zvyšujú pevnosť a pružnosť cievnych stien a eliminujú účinky voľných radikálov. Výťažky z arniky, levandule a čajovníka pomáhajú vstrebávať už popraskané kapiláry a zabraňujú ich praskaniu. Niekoľkokrát denne masírujte postihnuté miesta.
 
Čo môžete očakávať od používania antižilky?
 
- vstrebáva popraskané žilky
- vyhladzuje drobné jazvy
- eliminuje strie 
- účinne pôsobí na rôzne kožné defekty
- hydratuje pokožku 
- pomáha so stratou elasticity kože 
 
Pagaštan, ktorý používame ako hlavnú zložku v našom kréme, má guľaté plody, ktoré sa schovávajú v pichľavom obale. Látky ktoré obsahuje pagaštan, intenzívne pôsobia na celkové spevnenie ciev, zmierňuje reumatické bolesti, efektívne vstrebáva krvné zrazeniny, no je účinným pomocníkom aj pri artróze. Pagaštan dokáže prekrviť končatiny a taktiež je skvelou voľbou pri problémoch s kŕčovými žilami, či zápalmi žíl. Pokiaľ ho použijete na masáž bolestivých a namáhaných chodidiel, dokážete vaším nohám doprať vytúženú úľavu.
 
Ginko Biloba je veľmi známym zázrakom a mimo toho patrí medzi najstaršie stromy na svete. Ginko obsahuje účinné látky ako sú diterpénom, ginkolidom A, B a C, bilobalidu a flavonoidom kvercetínu, izoramnetínu, kempferolu. Pomáha najmä pri problémoch s opuchmi, prekrvením končatín a mozgu, ale aj so zrážanlivosťou krvi. Má veľmi silné antioxidačné účinky a je mnohostranne využiteľný nie len vo forme prípravkov. 
 
Arnika, ktorú používame v našom kréme Antižilka je zákonom chránená rastlina. Efektívne pôsobí na namáhané kĺby a svaly. Taktiež sa využíva aj pri pobodaní hmyzom.
 
Levanduľa je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na naše telo ale aj myseľ. Jej nádherná vôňa je naozaj nenapodobiteľná a určite ju spozná každý správny bylinkár ale aj laik. Využíva sa často pri kožných problémoch ako sú ekzémy, či akné no osvedčila sa aj v boji proti vráskam. Dokonca skvele funguje ako prírodný repelent. 
 
Čajovník je vždyzelený ker, z rodu čajovník a z čeľade čajovníkovité. Jeho listy poskytujú čaj, ktorý obsahuje 2,5% kofeínu. 
Rastlina sa pestuje ako ker alebo strom na plantážach. Čajovník detoxikuje organizmus, zvyšuje imunitu a obsahuje kofeín, ktorý má povzbudzujúci účinok.
Ďalej stimuluje mozgovú činnosť, prúdenie krvi a činnosť srdca. Je účinný ako podpora trávenie, na činnosť pečene a činnosť ľadvín.

Náš výrobok Antižilka je rokmi overený produkt, ktorí pomohol už desiatkam ľudí s kožnými defektmi. 

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy
Hmotnosť: 0.2 kg