Collagen malina (258g)

Kód: 144
€35
Momentálne nedostupné

Výživa pre kĺby, šľachy, kosti a väzivá s príchuťou malina na 30 dní. Vyrobený na Slovensku.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečné zloženie pre zlepšenie pohybového aparátu:

- Hydrolizovaný rybí Collagen - 5.000mg

- Vitamín C - 1.000mg

- Glukozamín sulfát - 750mg

- Chondroitín sulfát - 500mg

- MSM (metylsulfonylmetán) - 200mg

- Kyselina Hyaluronová - 100mg

- obsah 258g/ 30 dní - denná dávka 8,6g - 1,5 odmerky do 300-400ml vody

Kolagén je hlavnou bielkovinou v našich spojivových tkanivách, čím zaisťuje celistvosť, pružnosť a pevnosť pokožky, chrupaviek a kostí. Kolagénové peptidy sú bioaktívne zložky, ktoré boli špeciálne vyvinuté tak, aby vašim zákazníkom poskytovali mnohé zdravotné benefity:

  • kĺby
  • väzivá
  • šľachy
  • zlepšenie stavu pleti
  • pokožku a nechty
  • rast vlasov
  • budovanie svalov
  • pevnosť kostí

Rybí kolagén je vyrobený z vysoko kvalitných surovín. Používame šetrný enzymatický proces, ktorý zaisťuje jedinečný aminokyselinový profil kolagénového prášku. Tento profil poskytuje vyššiu účinnosť pri použití vo funkčných potravinách a nápojoch.

Od 25. roku života sa množstvo kolagénu v našom tele znižuje. Kolagén je bielkovina, ktorá chráni naše kosti, kĺby a pokožku. Morský kolagén pochádzajúci z rýb má najefektívnejšiu absorpciu zo všetkých typov kolagénu a môže pomôcť doplniť zásoby kolagénu v tele.

Rybí kolagén sa v tele vstrebáva najúčinnejšie spomedzi všetkých typov kolagénu (hovädzí a bravčový). Keďže sa vstrebáva efektívnejšie a vstupuje do krvného obehu rýchlejšie, považuje sa za najlepší zdroj kolagénu na liečebné účely.

Vitamín C je potrebný na tvorbu kolagénu, proteínu potrebného na udržanie zdravých krvných ciev, chrupavky a pokožky. Ako antioxidant prispieva k podpore a správnej funkcii imunitného systému. Vitamín C napomáha telu viazať bunky spolu a je stavebným blokom spojivového tkaniva cez telo.

Kyselina hyalurónová známa tiež ako hyaluronan, je číra látka, ktorú prirodzene produkuje naše telo. Najväčšie množstvo sa nachádza vo vašej koži, spojivovom tkanive a očiach. Jeho hlavnou funkciou je zadržiavanie vody, aby vaše tkanivá boli dobre namazané a navlhčené.

MSM (metylsulfonyl­metán) predstavuje významný zdroj organickej síry (34 %), ktorá podporuje tvorbu dôležitých nutričných zložiek vrátane aminokyselín glutationu, cysteínu a metionínu. Plní pestrú paletu významných funkcií v ľudskom organizme.

- V krvnom obehu sa udržiava viac ako 12 hodín a pomáha detoxikovať organizmus.
- Napomáha pri poruchách imunitného systému.
- Poskytuje síru na tvorbu keratínu nevyhnutného na udržiavanie krásy a zdravia pokožky, nechtov a vlasov.
- Dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je potrebný na správne utváranie chrupavkového a kostného tkaniva.
- Podporuje tvorbu vitamínov (C, H, B5 a B13), ktoré sú potrebné pre správnu funkciu metabolizmu a nervového systému.
- Podporuje syntézu sírnych aminokyselín metionínu a cysteínu (detoxikačný efekt).

Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú prirodzenou súčasťou kĺbových chrupaviek. S pribúdajúcim vekom sa schopnosť organizmu sytentizovať tieto látky znižuje, a preto je vhodné ich do organizmu dodávať.

Tento produkt obsahuje deriváty z rýb. Pôvod glukozamín sulfátu - kôrovce, mäkkýše. Extrahuje sa z panciera mäkkýšov, no pre alergikov nie je nebezpečný, nakoľko je vyrobený z lastúry a nie z proteínu, ktorý spôsobuje alergiu. Alergici ho teda môžu užívať bez problémov.
Tento produkt neobsahuje žiadne z hlavných potravinových alergénov: sóju, mlieko, vajcia, orechy, pšenicu ani arašidy.
Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste!

Skladujte pri teplote od 5°C do 20°C.

Dodatočné parametre

Kategória: Nové v ponuke
Hmotnosť: 0.4 kg