Masážny krém na UDRENINY S ARNIKOU (200g)

Kód: 1015
€9
Skladom

Relaxačné mazadlo so soľou z Mŕtveho mora je obohatený o prírodné liečivé bylinky (arnika, kostihoj, levanduľa a gáfor).

Detailné informácie

Podrobný popis

Relaxačné mazadlo so soľou z Mŕtveho mora je obohatený o prírodné liečivé bylinky (arnika, kostihoj, levanduľa a gáfor). Prípravok priaznivo pôsobí pri regenerácii pokožky a tkanív vyvolaných mechanickým poškodením . Originálna kombinácia liečivých byliniek sa pomocou krému dobre vstrebáva do pokožky. Pravidelnou aplikáciou sa postupne obnoví prirodzené prúdenie v postihnutých tkanivách. Prípravok pôsobí upokojujúco a uvoľňujúco, ľahko sa rozotiera a nedráždi pokožku. Niekoľkokrát denne natierajte a jemne masírujte postihnuté miesta v prípade potreby urobte zábal.

Účinky masážneho krému s arnikou:

- regenerácia pokožky a tkanív

- účinný pri mechanickom poškodení pokožky

- výborná vstrebateľnosť

- uvoľňujúce účinky

Arnika je zákonom chránená a vo voľnej prírode sa vyskytuje najmä od začiatku júna, až do konca augusta. Je veľmi účinná na kĺby, podporuje správne fungovanie obehovej sústavy, zmierňuje opuchy, pôsobí priaznivo na funkciu nervovej sústavy i kĺbov – väzy, nervy, kĺby, šľachy, prispieva k dobrému tráveniu a stavu pečene.

Kostihoj lekársky je veľmi známou liečivou bylinkou na svete vôbec. Obsahuje niekoľko rôznych látok medzi ktoré patria napríklad Vitamín A,C,E, B1,B2, B3, B5, B6, B12, Zinok, Železo, Vápnik, Selén, Magnézium, Kalcium, Draslík, Alantoín, či aminokyseliny. Kostihoj dokáže účinne pomôcť pri stvrdnutej kože, zregenerovať ju a opraviť poškodené bunky. Je vhodný aj na citlivú pleť. Pokiaľ máte problémy s čiernymi bodkami, či škvrnami výrobky z tejto bylinky sú určené práve pre vás. Prítomnosť alantoínu v tejto bylinke zabezpečuje práve to, že dokáže liečiť rozmanité kožné ochorenia vrátane ekzémov. 

Levanduľa krásna fialová bylinka, ktorú poznáme všetci veľmi dobre, ale prečo je tak známa?
Preslávila najmä pre svoju krásnu výraznú fialovú farbu, prenikavú príjemnú vôňu, ale aj pre svoje silné upokojujúce účinky, napríklad esenciálny olej levandule je veľmi silný a obsahuje dôležité zlúčeniny, ako je linalool, ktorý znižuje úzkosť a krvný tlak.
Levanduľa taktiež dokáže výrazne pomôcť, s produkciou melatonínu, čím vám dokáže zabezpečiť kvalitný spánok.

Gáfor je prírodná látka, ktorá má priaznivé širokospektrálne účinky. Využívaný je najmä ako súčasť zložiek u krémov, či gélov. Pozitívne vplýva na problematickú aknóznu pleť a má silné čistiace účinky. Ak sa trápite s plesňami alebo dokonca ekzémami určite siahnite po výrobkoch z gáfru. 
 
Naše prírodné gély sú namiešané z kvalitných bylinných surovín, aby vám čo najúčinnejšie pomohli vyriešiť vaše ťažkosti. 

Dodatočné parametre

Kategória: Krémy
Hmotnosť: 0.25 kg