Regeneračný balzam na nohy zo šalviou lekárskou (200g)

Kód: 1010
€9
Skladom

Vysoko účinný prírodný krém veľmi dobre pôsobí na boľavé a opuchnuté nohy, popraskanú kožu ktorú zmäkčuje, proti poteniu a zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhé dni v práci v uzatvorenej obuvi neprispievajú k zdravému stavu vašich nôh. Pociťujete bolesti nôh, opuch, potenie alebo zápach? To je jasným znakom toho, že niečo nie je v poriadku. Práve preto sme špeciálne pre vás vytvorili regeneračný balzam na nohy so šalviou lekárskou. Obsahuje výťažky z éterických olejov (čajovník, eukalyptus, mäta), šalviu, vitamín E a antibakteriálnu zložku, vďaka ktorej ma vynikajúce účinky proti zápalom a plesniam. Krém natierajte na postihnuté miesta.

Účinky regeneračného krému:

- pôsobí na bolesti a opuch nôh

- odstraňuje potenie a zápach

- regeneruje pokožku nôh

- má antibakteriálne a protizápalové účinky

- účinne chráni proti plesniam

Čajovník detoxikuje organizmus, zvyšuje imunitu a obsahuje kofeín, ktorý má povzbudzujúci účinok.
Ďalej stimuluje mozgovú činnosť, prúdenie krvi a činnosť srdca. Je účinný ako podpora trávenia, na činnosť pečene a činnosť ľadvín.
Čajový obklad zmierňuje kruhy pod očami, zápaly očí a očných spojiviek.

Eukalyptus má silné antioxidačné a protizápalové účinky, ktoré chránia pokožku pred baktériami a plesňami. Taktiež sa osvedčil aj pri urýchlenom hojení rán.

Mäta dokáže účinne pôsobiť proti zápalu, ale aj uvoľniť cievy. Jej aromatickú vôňu si určite nepomýlite navyše príjemne chladí a mierne znecitlivuje podráždenú pokožku. Uplatnila sa taktiež aj ako prísada do bylinkových kúpeľov a inhalácií. Môžete ju použiť ako obklad pri svrbiacich vyrážkach a zápaloch kože. 

Šalvia obsahuje mnoho účinných vitamínov a aminokyselín. Veľmi efektívne zabraňuje vylučovaniu potných žliaz, pôsobí protizápalovo, má antibiotický a antiseptický účinok.

Vitamín E  má obrovské benefity pre pokožku, mimo toho je to však silným antioxidantom, ktorý zvláda boj s oxidáciou organizmu, takže má podiel na celkovom zdraví a imunite organizmu. Napomáha vyhladzovaniu vrások, hojeniu pokožky a vzniku jaziev. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o nohy
Hmotnosť: 0.25 kg
Značky: šalvia lekárska