Super zmäkčujúca vazelína s levandulou a slezom (120g)

Kód: 1014
Tip
€9
Skladom
SUPER zmäkčujúca, jemná vazelína je určená na premastenie suchej pokožky a tvrdej kože na dlaniach, lakťoch alebo pätách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte problémy so suchou, tvrdou a popraskanou pokožkou? SUPER zmäkčujúca, jemná vazelína je určená na premastenie suchej pokožky a tvrdej kože na dlaniach, lakťoch alebo pätách. Obsah levandule pôsobí dezinfekčne a ukľudňujúco. Prírodný včelí vosk, výťažok zo slezu lesného a ďalšie obsahové látky zmäkčujú a regenerujú tvrdú a rozpraskanú kožu. Odporúča sa tiež na masáž bolestivého chrbta a končatín. 

Účinky zmäkčujúcej vazelíny: 

- zmäkčuje a premasťuje suchú a tvrdú pokožku

- má upokojujúce a dezinfekčné účinky

- hydratačné účinky

- pôsobí aj proti bolesti

- regeneračné účinky na pokožku

 

Levanduľa sa preslávila najmä pre svoju krásnu výraznú fialovú farbu, prenikavú príjemnú vôňu, ale aj pre svoje silné upokojujúce účinky, napríklad esenciálny olej levandule je veľmi silný a obsahuje dôležité zlúčeniny, ako je linalool, ktorý znižuje úzkosť a krvný tlak.
Levanduľa taktiež dokáže výrazne pomôcť, s produkciou melatonínu, čím vám dokáže zabezpečiť kvalitný spánok. Podporuje taktiež hojenie rán, zlepšuje prietok krvi a výrazne vplýva na zlepšenie kožných problémov ako sú ekzémy a akné. 

Prírodný včelí vosk je perfektnou voľbou pri liečbe kožných ochorení. Účinne zvlhčuje a hydratuje pokožku a dokáže opraviť drsnú, suchú alebo popraskanú pokožku, pretože má schopnosť uzamknúť vlhkosť. Taktiež dokáže zmierňovať bolesť a pôsobí protizápalovo.

Slez lesný je veľmi efektívna bylinka, ktorá je zároveň prírodným analgetikom. Má silné dezinfekčné účinky a napomáha celkovému hojeniu rán. Má silu znížiť podráždenie pokožky, vyvolané akné, ekzémom alebo slnečným žiarením. 

Pokiaľ hľadáte účinný, prírodný produkt na suchú a tvrdú kožu, určite odporúčame pravidelné používanie našej SUPER zmäkčujúcej vazelíny. Výrobok je 100% na prírodnej báze a jeho príjemná vôňa vás rovnako poteší. 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o nohy
Hmotnosť: 0.15 kg
Značky: slez lesný, vazelína, včelí vosk